CONCORDE MkII SCRATCH

Nowe poziomy wydajności

Concorde Scratch pozwala turntablistom i scratchującym DJ-om osiągnąć nowy poziom wydajności dzięki niespotykanej zdolności śledzenia i wyjątkowo wysokiej wydajności.

  • SCRATCH jest przeznaczony w szczególności do scratchowania i back-cueing. SCRATCH wykorzystuje sferyczne trzpienie, ponieważ zachowują one więcej rowka podczas back-cueing i scratchowania.

  • Dla DJ-ów, którzy wymagają zwiększonej zdolności śledzenia, SCRATCH jest w stanie sprostać temu zadaniu. Scratch ma najwyższą zdolność do śledzenia rowków płyt i jest dostosowany specjalnie do scratchowania.

  • Ze względu na bardzo wysoką wartość wyjściową 10 mV, jest idealny do scratchowania wszystkich rodzajów muzyki z głębokimi częstotliwościami basowymi. Dzięki solidnej reprodukcji basu i rozszerzonym wysokim tonom, SCRATCH jest świetny dla każdego stylu, zapewniając energetyczne brzmienie. Maksymalna wydajność scratchowania gwarantowana!

DANE TECHNICZNE

Napięcie wyjściowe przy 1000Hz, 5cm/sek. - 10 mV

Balans kanałów przy 1kHz - 1 dB

Separacja kanałów przy 1kHz - 22 dB

Separacja kanałów przy 15 kHz - 15 dB

Zdolność śledzenia przy 315 Hz przy zalecanej sile śledzenia - 120 μm

Zgodność, dynamiczna boczna - 14 μm/m N

Typ trzpienia - sferyczny R 18 μm

Zakres siły śledzenia - 3 - 5 g

Zalecana siła śledzenia - 4 g

Impedancja wewnętrzna, opór DC - 1200 Ohm

Indukcyjność wewnętrzna - 850 mH

Zalecana rezystancja obciążenia - 47 kOhm

Zalecana pojemność obciążenia - 200-400 pF

Waga wkładki - 18,5 g

Wymienny zespół trzpieni - SCRATCH


Aby uzyskać informacje na temat ustawienia i wyrównania, pielęgnacji i żywotności trzpienia, czasu wygrzewania, rozwiązywania problemów sprawdź nasze FAQ dla DJ-ów.

MATERIAŁY DO POBRANIA