6NS TSW-1010

Kabel Gramofonowy 6NS TSW-1010

WARIANTY

6NS TSW-1010 R

6NS TSW-1010 L

6NS TSW-1010 RCA-5P

"

Audioidiom.pl

"Podsumowując, z przyjemnością stwierdzam, iż mamy do czynienia z bardzo dobrą propozycją dźwiękową, a do tego, bardzo rozsądnie wycenioną. Kabel zaskakuje zarówno jakością wykonania, designem, jak i przede wszystkim dobrym dźwiękiem. Ortofon 6NX-TSW-1010 zdaje się być idealną propozycją dla tych, dla których przyjemność słuchania via audio wiąże się z przyjemnością smakowania dźwiękowych detali, z możliwością wejścia w głąb muzyki. Nie rozjaśni on jednak tego, co zostało nagrane, tak jak nie doda niczego innego w innym miejscu pasma. Ten kabel uwypukli jedynie te aspekty, które przybliżają nas do detalu nie odbierając nam przyjemności słuchania. Dodajmy, dobrego słuchania na godziny!"

Zapraszamy do lektury testu: 

"

Magazyn ToneAudio

AnalogAcholic

Recenzja: Rob Johnson

"...Podczas odsłuchu kilku płyt na winylu - z gramofonem SME 10 i wkładką Dynavector 17D3 - wyłania się kilka spójnych cech. Kabel ten oferuje duży dźwięk, co oznacza, że obsługuje ogromną scenę dźwiękową, zarówno pod względem szerokości jak i wysokości. Wokale brzmią bardzo górnolotnie, zarówno jako część postrzeganej sceny, jak i w kontekście ich relacji z przetwornikami.

Bas jest głęboki, ale nieco powściągliwy w miksie. Kabel ten dostarcza wiele szczegółów, bez ryzyka, że dźwięk stanie się ostry lub sybilantny. Wprowadza słuchacza na front sali. Osoby pragnące bardziej wyluzowanej i organicznej prezentacji mogą uznać ten przewód za nieco przesadzony, ale dla tych, którzy szukają bardziej wyrazistego przekazu dźwiękowego, Ortofon może być strzałem w dziesiątkę."

DANE TECHNICZNE

Materiał przewodnika - Wysokiej czystości OFC

Pojemność kabla - 85pF

Długość kabla - 1 x 1.2m

Średnica kabla - Ø 10 mm

Pozłacany terminal RCA