6NS TSW-1010

Kabel Gramofonowy 6NS TSW-1010

  • Niskie sygnały z wkładki są bardzo wrażliwe na zakłócenia elektromagnetyczne pochodzące ze świata zewnętrznego. Takie rzeczy jak telefony komórkowe i urządzenia domowe stanowią wyzwanie dla kabla do ramienia.

  • Mając to na uwadze, inżynierowie Ortofona stworzyli kabel składający się z 7 rdzeni 5N/6N z miedzi beztlenowej (OFC) ze szczelnym ekranem otaczającym rdzenie w celu zapewnienia optymalnego ekranowania przed szumem elektrycznym.

WARIANTY

6NS TSW-1010 R

6NS TSW-1010 L

6NS TSW-1010 RCA-5P

"

Magazyn ToneAudio

AnalogAcholic

Recenzja: Rob Johnson

"...Podczas odsłuchu kilku płyt na winylu - z gramofonem SME 10 i wkładką Dynavector 17D3 - wyłania się kilka spójnych cech. Kabel ten oferuje duży dźwięk, co oznacza, że obsługuje ogromną scenę dźwiękową, zarówno pod względem szerokości jak i wysokości. Wokale brzmią bardzo górnolotnie, zarówno jako część postrzeganej sceny, jak i w kontekście ich relacji z przetwornikami.

Bas jest głęboki, ale nieco powściągliwy w miksie. Kabel ten dostarcza wiele szczegółów, bez ryzyka, że dźwięk stanie się ostry lub sybilantny. Wprowadza słuchacza na front sali. Osoby pragnące bardziej wyluzowanej i organicznej prezentacji mogą uznać ten przewód za nieco przesadzony, ale dla tych, którzy szukają bardziej wyrazistego przekazu dźwiękowego, Ortofon może być strzałem w dziesiątkę."

DANE TECHNICZNE

Materiał przewodnika - Wysokiej czystości OFC

Pojemność kabla - 85pF

Długość kabla - 1 x 1.2m

Średnica kabla - Ø 10 mm

Pozłacany terminal RCA